FC Ingolstadt 04 – Bayern Mnichov 0:2

W nietypowej konfiguracji, kolejne cztery średnie pomocnicy zakłady mobilne i ma typowe křídelním atakujący dołączył Sobotni mecz na boisku Ingolstadt, Bayern arcydzieło. W dwudziestej pierwszej minucie goście mogą udać się do linii, Lewandowskiego, ale w innym celu przed swoim ulubionym przeciwnikiem (z Bawarii rywalami Polaków w koszulce Bayernu tradycyjnie udane) zapobiegają szumiące Marvin Matip.

W chwili czterdziestym ósmym tylko mógł po raz drugi w tym sezonie zdobyć gola Thomas Müller, ale piłka niemal od linii bramkowej w ostatniej chwili kopnął Florent Hadergjonaj. W pięćdziesiątym czwartym minut ołowiu mógł pójść do domu, kiedy zespół Brégerie po rzutu rożnego spalanym w šestnátce i trafił Mathew Leckie. Ale piłka skończyło bonus mobilny Bet365 się na poprzeczce bramki Neuerovy. Wtedy w końcu dotarli do rozbicia dwóch typowych skrzydłowych, Douglas Costa i Arjen Robben w miejsce pomocników Xabiho Alonso i Joshua Kimmicha.

Siedem minut przed końcem regulaminowego czasu gry Bayern może stać w kolejce ponownie polskiego napastnika, ale jego strzał tuż przed wapna wybity goli rod Ingolstadt.

Już wydawało się bezbramkowym remisem, ale potem zaúřadoval tzw “Bayern-Dusel”, więc decydując się mecz w ostatnich minutach. Po pierwsze, w dziewięćdziesiątym chwili dostał piłkę na Hansena Arturo Vidal, wreszcie ku uciesze fanów zwycięstwa Bayernu uszczelnione gospodarze chwilę później Arjen Robben. Doświadczony Holender bet365 przyszedł na polu zamiast Kimmicha, wapno, zanim przejdzie się Douglas Costa i jego typowym strzale zadeklarować końcowy wynik meczu 2: 0 dla gości.