Pep Guardiola z Bayernu Mníchova prevzal v budúcej sezóne Manchester City správu

Pep Guardiola súhlasil s tým, že na konci sezóny odišiel z Bayernu a prevzal Manchester City podľa správ v Španielsku. Bývalý manažér Barcelony je v treťom a poslednom ročníku ale prezident Bayernu, Karl-Heinz Rummenigge, vo štvrtok pripustil, že ešte musí vstúpiť do rokovaní o predĺžení svojho pobytu. Rešpektovaná španielska rozhlasová stanica Cadena COPE však uvádza, že Guardiola “Pep Guardiola opustí Bayern Mníchov na konci sezóny a bude trénovať Manchester City v budúcej sezóne”, povedal. Prečítajte si správu.Pep Guardiola sa stane manažérom Manchester City, tvrdí Paul Scholes Prečítajte si viac

“Guardiola sa rozhodla pre zmenu scenérie.Domnieva sa, že jeho čas v Nemecku skončí 30. júna po troch ročných obdobiach a preto splní jedno z jeho želaní: trénovať v Anglicku. ”

Správa tiež tvrdí, že Pellegrini, ktorý podpísal dvojročný predĺženie jeho zmluvy v auguste – bude môcť opustiť svoj post rok skôr, aby uvoľnil cestu pre Guardiola. Bývalý manažér Chelsea a Real Madrid Carlo Ancelotti sa povie, že je obľúbený, aby Bet365 stavky na pocet golov prevzal Bayern pri odchode Guardiola. Vzhľadom na prítomnosť výkonného riaditeľa Ferrana Soriana a riaditeľa futbalu Txiki Begiristain, obaja s ktorým pracoval v Barcelone, bývalý španielsky medzinárodný už niekoľkokrát súvisel s prácou manažéra mesta.Ale po tom, čo Rummenigge potvrdil, že Bayern nebude rozhodovať o budúcnosti manažéra až po tom, ako hneď 19. decembra hrajú na Hannover, existujú jasné pochybnosti, či sa zaviaže k novej zmluve.

dátum, “povedal Rummenigge. “Vždy sme povedali, že v roku 2015 dôjde k rozhodnutiu. Viem, že je neskoro, len niekoľko dní pred Vianocami. Rozhovory sa však uskutočnia po zápase v Hannoveru a my ohlásime rozhodnutie.

“Vždy pokračuje. Na tomto svete nie je žiadna osoba, ktorá by sa v určitom okamihu nemohla nahradiť. To je stav vecí. Hráči prichádzajú, hráči idú a to isté platí aj pre trénerov. Prichádzajú a idú v jednom bode. “