Bývalý futbalista David Carney opäť v Newcastle Jets

David Carney bol odovzdaný línii životného štýlu A-League po tom, čo futbalová federácia Newcastle Jets vo vlastníctve Austrálie oznámila početné prestupy do budúcej sezóny.

Fallen Socceroos utility vedie zoznam 12 seniorov Hráči, ktorí sa dohodli na tom, že sa s Jets dohodnú na podobných zmluvách po odstránení bývalého majiteľa Nathana Tinklera. Ďalšími sú Nigel Boogaard, Lee Ki-je, Enver Alivodic, Ben Kennedy, Ben Kuntarovski, Mitch Cooper, Daniel Mullen, Andy Brennan, Josh Barresi, Radovan Pavicevič a Themba Muata-Marlow.

Carneyho záväzok predstavuje dramatickú tvár z pozície bet365 držanej Jets za vlády Tinklera A tréner Phil Stubbins, ktorý sa FFA rozhodol neudržať. Carney, 31 rokov, odišiel rok a pol v zmluve o Newcastle, keď v januári vyhral Tinkler a štyria ďalší hráči. . Keďže však Tinkler nemohol vyplatiť zvyšok svojho obchodu, Carney nikdy oficiálne prerušil vzťahy s klubom.

Situácia v spoločnosti Carney sa líšila od ostatných štyroch hráčov, keďže Jets tvrdil, že jeho zameranie bolo spôsobené disciplinárnymi problémami, ktoré neboli nikdy dokázané. Ďalej ilustrujúc dramatické úrovne obratu hráčov v klube v posledných mesiacoch, len päť Hráči opäť podpísali v utorok – Carney, Kennedy, Cooper, Kantarovski a Barresi – boli zmluvne dohodnuté s Jets na začiatku sezóny 2014-15. Newcastle sa taktiež blíži k finalizácii opatrení Mládež hviezda Brandon Lundy do klubu, potom, čo informoval manažment, že chce zostať na. Boogaard, ktorý sa pôvodne zaviazal k prechodu z Adelaide United do Newcastle strednej sezóny, povedal, že množstvo re-podpisy je Show vízie z hracej skupiny smerom k klubu. “Je samozrejme potešujúce, že chlapci, ktorí sa v bet 365 minulom roku nachádzali v klube a okolo neho, alebo už boli dlho v Jets, videli Potenciál, ktorý má miesto, “povedal Boogaard.

” Je to určite povzbudenie Že toľko chlapcov sa zaviazalo vzhľadom na to, že mali možnosť ísť inde, ak chcú.

“Ak ich vidím držať, dáva mi dôveru, že tá skupina, ktorá je už tam, je odhodlaná príčinou A skutočne chce zmeniť veci. ”

Boogaard povedal, že nikdy nemal žiadne myšlienky, aby podpísal svoju dohodu so svojou rodnou stranou A-League v dôsledku nedávnej zmeny vlastníctva klubu.

Keď som sa zaviazal k klubu, vedela som, že to naplním, “povedal.

” Pre mňa nezáleží na tom, kto je zodpovedný, chcem len byť zapojený a robiť Aby som sa obrátil tam a dúfam, že bude mať niekoľko úspešných sezón. “Jets sú stále na love pre nového trénera, s bývalou legendou národnej futbalovej ligy Damian Mori údajne predchodcom pred Fox Športový analytik a Sydney United 58 tréner Mark Rudan. Západné Sydney Wanderers podpísali bet 365 bývalý Jets plný úväzok Scott Neville na dvojročný obchod, s Bývalý reprezentant Austrálie u-23 sa rozhodol pridať oceľ do svojej spätnej línie. 26-ročný hráč sa pripojí na Scott Jamieson a Jonathana Aspropotamitis, pretože bývalí ázijskí šampióni sa snažia zlepšiť minuloročné sklamanie A -League kampaň.

Narodil sa v Anglicku, presťahoval sa do Austrálie ako deväť-rok-starý a bol súčasťou austrálskeho inštitútu športu nastavenia pred vstupom do Perth Glory, kde on hral 63 zápasov vrátane 2012 Grand Final.

Neville, ktorý sídli v Newcastle za posledné tri sezóny, hovorí, že je potešený, že sa pripojí k Červenej a Čiernej.

“Som naozaj nadšený a teším sa Na novú výzvu a nemôžem sa dočkať, kým sa stretnem s chlapcami, začnem a zlepšovať sa ako hráč na Západnom Sydney, “povedal. Celý klub vo všeobecnosti je obrovskou atrakciou.Wanderers sú jedným z najväčších klubov v Austrálii a Tony Popovic je jedným z najlepších trénerov. Je to niekto, s kým chcem pracovať.

“Milujem brániť, ale aj radi, aby som sa dostal dopredu a vytvoril šancu. Som všetci akčný typ hráča a každá hra sa chystám dať svoje srdce na rukáve a dať všetko, čo mám pre západných Sydney Wanderers. ”

zdroj: http://stavky-home.com/fifa-korupcny-skandal-jerome-valcke-opisal-ako-odosielatela-10-milionov-dolarov-jack-warner/