Tottenham by mohol hrať hry Ligy majstrov v Bet365 v budúcej sezóne

Tottenham by mohol hrať domáce zápasy Ligy majstrov v Wembley v budúcej sezóne, ak sa kapacita na White Hart Lane zníži, aby pomohla vybudovať nový klubový štadión.

Spurs plánujú presunúť sa do svojho 400 miliónov libier domov na začiatku z kampane v rokoch 2018-1919, ale bolo povedané, že časť súčasného severného stánku bude musieť byť zrušená budúci rok, aby projekt zostal v pláne. John Terry sa mohol vrátiť do tváre, keď ho honil Tottenham Prečítajte si viac

To by znamenalo zníženie kapacity v budúcej sezóne, Bet365 online stávkovanie rovnako ako pohľad na Mauricio Pochettino sa vrátil k európskej premierovej súťaži, pričom jeho tím druhej v Barclays Premier League, deväť bodov pred piatym umiestneným Manchester United.

p> Klubu sa rozumie, že zvažuje organizovanie zápasov Ligy majstrov na alternatívnom mieste a Wembley sa diskutuje.Je však len jedna možnosť na stole a žiadne rozhodnutie sa nedosiahlo. Ďalším možným riešením by bolo nainštalovať dočasné sedenie v spoločnosti White Hart Lane na pokrytie zníženej kapacity, ktorá v súčasnosti Bet365 predstavuje 36 284 kusov. Tottenham sú presvedčení, že zabezpečia Wembley ako dočasný domov pre sezónu 2017-18 a rozhovory s FA sú v pokročilom štádiu.

Podľa dohody FA s Brentom, národný štadión je obmedzený na hosťovanie 37 podujatí ročne s celkovou kapacitou 90 000, ale neobmedzený počet sa môže uskutočniť, ak je kapacita nižšia ako 50 000, čo umožní Spursovi hrať celú sezónu v teréne.

Chelsea tiež chcú hrať vo Wembley, zatiaľ čo oni stavajú svoj vlastný nový štadión, ale Blues sú za Tottenhamom v ich plánoch a možno musieť prijať Bet365 groundshare s ich londýnskej súperi robiť tak.

Tottenham hral na White Hart Lane od roku 1899, ale väčší dom, so zvýšenou kapacitou 61 000, je považovaný za rozhodujúci t o ich nádeje udržať krok s elitou Anglicka. Predseda Daniel Levy povedal na konci minulého roka: “Pokiaľ ide o zvýšenie príjmov s cieľom umožniť väčšiu investíciu do hráčov, je jasné, je zrejmé, že potrebujeme “gamechanger”, aby sme Bet365 podmienky pre stávkovanie tento klub vyzdvihli na ďalšiu úroveň, a to stadión so zvýšenou kapacitou. “V súčasnosti súťažíme o kvalifikáciu Ligy majstrov, zatiaľ čo budeme prichádzať na najmenšom štadióne prvých šiestich kluby v Premier League.Nový štadión je preto kritický. “