Unibet online stávkovanie

Unibet online stávkovaniePochettino je na druhom mieste v Premier League, tri body sú mimo Arsenalu a 14 sú na rozdiel od gólov, takže jedna víťazka bude takmer určite stačiť. Tottenham bude dúfať, že tento úspech dosiahne, keď budú hostiť Southampton v nedeľu, ale Pochettino si zachováva Arsenal. ” “Máme vlastnú výzvu, ale nie je našou hlavnou výzvou byť nad Arsenalom. Chceme hrať dobre a získať trofeje, ale to pre nás nie je dôležité. ”

Spurs sa tiež musí odraziť od vybojovania titulnej Unibet stávkovanie preteky, po pondelkovom šikovnom remíze v Chelsea zaistilo, že Leicester City názvu.Kvalifikácia Ligy majstrov však znamená, že sezóna Tottenhamu je stále úspešná a Pochettino povedal, že jeho hráči nebudú slabnúť. “Myslím, že máme rovnakú motiváciu hrať ďalšiu hru. Chceme udržať druhé miesto v tabuľke, “povedal. “Nič sa pre nás nezmení. Dokončenie najlepších štyroch je fantastické, to je naša výzva a náš cieľ od začiatku sezóny. Minulú sezónu som povedal, že našim cieľom bolo znížiť medzeru s prvými štyrmi.Sme v prvých štyroch. “Možno sa cítime sklamaní, pretože sme mali možnosť vyhrať Premier League, ale musíme sa cítiť hrdý a v ďalšej sezóne musíme bojovať za rovnaké ciele. ”

Mousa Dembélé nebude v nedeľu hrať na White Hart Lane, keď začína šesťnásobný zákaz násilného správania a Dele Alli je tiež mimo, slúžiaci Unibet stávkovanie druhému z troch zápasov. > Pochettino je Southampton náprotivok, Ronald Koeman, je rozhodnutý, aby sa vyhli straty niektorého z jeho kľúčových hráčov v lete a v sobotu klub oznámila, že Virgil van Dijk podpísal nový šesť rokov rokovania.24-ročná holandská medzinárodná spoločnosť v tejto sezóne zaujala strednú obranu Svätých, ktorá sa pripojila z keltského záverečného septembra. To povzbudí Koemana, ako Morgan Schneiderlin, Luke Shaw, Nathaniel Clyne, Adam Lallana a Calum Chambers opustili St Mary v posledných rokoch. Obranca José Fonte nedávno vyzval klub, aby nepredal svojich najsilnejších hráčov, ale manažér akceptoval, že je to ťažký vyrovnávací čin.

“Áno [nechcem predávať hráčov], ale ak je to realistické, neviem, “povedal Koeman. “Samozrejme, že sa vám páči všetci, chceli ste udržať najlepších hráčov a mať silnejší tím pre Unibet stávkovanie budúcu sezónu.Ale je to všetko o zaujímavých hrách a peniazoch a, OK, vieme, že sme Southampton, je ťažké súperiť s týmito veľkými. “Niekedy je dobré mať nejaké zmeny v družstve alebo predať niektorí hráči, pretože to znamená, že môžete mať silnejší tím ako predtým, ale je ťažké, ak stratíte každú sezónu jeden, dva, tri z najlepších hráčov, ale my sme Southampton, vieme, že musíme byť realistickí a chceme robiť to najlepšie.

“Je to veľký úspech pre všetkých, ktorí stále Unibet stávkovanie bojujeme za Európu, pretože to sme chceli, naše ambície na začiatku sezóny.”

more: Unibet stávkovanie